6 listopada 2016

O mnie

2009
2009

Początki…

Kiedy chciałem zacząć zarabiać przez Internet? Było to w wieku 15 lat, gdyż już wtedy chciałem zarabiać kokosy na biznesie w sieci. Wszystko zaczęło się od klikania w reklamy. Po 2 miesiącach udało mi się uzbierać zaledwie 4 zł. Już wtedy wiedziałem, że takim sposobem prędzej zanudzę się na śmierć, a spodziewanych kokosów nigdy nie ujrzę.
2012
2012

Zakłady bukmacherskie

W wieku 18 lat zacząłem przygodę z zakładami bukmacherskimi. Interesuję się sportem, także nie miałem problemu z obstawianiem wyników spotkań, także przyniosło mi to sporo frajdy. Był tylko jeden mankament. Już po kilku miesiącach gry „udało mi się” stracić kilka tysięcy złotych. Wszystko przez to, że chciałem wymyślić 100% sposób na zarobienie szybkich pieniędzy. Próby zakończyły się fiaskiem.
2013
2013

Pierwsza firma

Swoją pierwszą działalność założyłem w wieku 19 lat, gdy tworzyłem strony internetowe oparte na systemie WordPress. Od samego początku było bardzo trudno. Klientów było jak na lekarstwo, a pieniądze były potrzebne, więc niestety porzuciłem tę działalność po pół roku, gdyż nie widziałem perspektyw w tym co robię.
2016
2016

Kursy wideo

W końcu przyszedł mi do głowy pomysł, aby tworzyć kursy wideo. Zacząłem od kursów związanych z tworzeniem stron internetowych. Byłem w dużym szoku, gdy po kliku miesiącach straciłem motywację do ich tworzenia. Na chwilę obecną jestem nastawiony na tworzenie materiałów związanych z marketingiem internetowym. Czuję, że wreszcie znalazłem swój „złoty środek” w rozwijaniu e-biznesu! Pozwoliło mi się to rozwinąć jako mówca, ale również jako e-biznesman! A to dopiero początek…