Zapowiedź kursu „Google Analytics od A do Z”

W końcu nadeszła chwila, aby oficjalnie zapowiedzieć mój nowy kurs. Jest to kurs dotyczący potężnego narzędzia, jakim bez wątpienia jest Google Analytics. Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj dalej!

Ten kurs to ok. 7 godzin czystej wiedzy na temat poruszania się w środowisku Google Analytics. Postarałem się uporządkować ją w bardzo przejrzysty sposób, abyś mógł w pełni korzystać z wiedzy, którą chcę Ci przekazać na temat tego narzędzia.

Jak wygląda struktura tego kursu?

Rozpoczniemy od bardzo podstawowych rzeczy, tj. od wyjaśnienia czym jest Google Analytics, w jaki sposób możemy go instalować oraz jak ustalać cele witryny, jakie GA ma śledzić. Następnie przejdziemy już do przeglądu opcji, które udziela nam firma Google. Będziesz mógł zobaczyć, jak wygląda kwestia poruszania po koncie oraz wytłumaczę Ci od A do Z wszystkie niuanse związane z panelem Google Analytics.

Potem zajmiemy się elementami, które pozwolą przyśpieszyć Twoją pracę z tym narzędziem, tj. konfiguracja filtrów widoku, porównywanie okresów czy eksport danych do Excela.

Następnie przejdziemy do bardzo ważnego działu, w którym pokażę przydatne usprawnienia, które będziesz mógł używać na swoim koncie Google Analytics. Tutaj wyjdziemy poza schemat utarty przez twórców tego narzędzia i będziemy tworzyli własne raporty, które będą dostosowane do naszych potrzeb. Nie zabraknie również bardzo praktycznych rozwiązań, np.: wykluczanie własnego adresu IP, czy tworzenie list remarketingowych, pod które będziemy mogli tworzyć reklamy w Google AdWords.

Później zajmiemy się bardzo przydatnymi informacjami o codziennych pracach z Google Analytics, czyli omówimy miejsca, w których możemy szukać pomocy, słowniczek, czy informacje o egzaminie certyfikującym, który będzie mógł wynieść Twoje umiejętności na wyższy poziom.

Tak jak już wspomniałem, jest to 7 godzin czystej wiedzy, także nie chcę już przedłużać i zapraszam Cię serdecznie do zapisu na poniższą listę, abyś już w najbliższy poniedziałek (22.05.2017) mógł otrzymać dostęp do tego kursu z wieloma bonusami.

Zapowiedź kursu „Google Analytics od A do Z”
Oceń ten artykuł

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
wpDiscuz